• Flat Panel

  Kablolu Flat Panel Dedektör


  35x43 ve 43x43 cm ebatlarında ileri düzey amorf silikon dedektör teknolojisiyle üretilen iRay düz flat panel dedektörlerde GOS ve CSI sintilatör kullanılmaktadır.Flat PanelFlat Panel

  Kablosuz Flat Panel Dedektör


  Flat Panel35x43 ve 43x43 cm ebatlarında genel radyoloji amaçlı tüm sistemlerde sabit veya mobil olarak kullanılabilen iRay dedektörler üstün imaj kalitesine ve geniş görüntüleme alanına sahip dedektörlerdir.Sync-Shot özelliği sayesinde jeneratör bağlantısı gerektirmez.


 • Venu1717M

 • Venu1417P

  Venu1417P
 • Mars1717V

  Mars1417VMars1417VMars1417VMars1417VMars1417VMars1417V
 • Mars1417V

  Mars1417VMars1717VMars1417VMars1417VMars1417VMars1417V


 • DRConsole kullanışlı ve basit türkçe dil destekli arayüzü sayesinde kolay kullanım ve bilgi yönetimi sunmaktadır.Uluslararası güncel ve lisanslı DICOM 3.0 görüntü transfer sistemi standartlarına uygundur ve aşağıda listelenen başlıca özellikler bulunmaktadır :
  - DICOM Store
  - Modality Worklist Management
  - DICOM Print


  DRConsole dedektörden gelen verileri aldıktan sonra film baskısına ya da PACS sistemine göndermeye hazır halde getirir.Elde edilen görüntü üzerinde parlaklık ayarı,kontrast ayarı,reprocessing,flip/rotate vb. yazılımsal manipülasyonlar yapılabilir.Ayrıca ;

  - Ekranda çoklu imaj gösterimi
  - Görüntü büyütme ve kaydırma
  - Syah/Beyaz dönüşümü
  - Yukarı/Aşağı,Sağ/Sol dönüşümü
  - Kenar belirginleştirme
  - Sağ/Sol,AP/PA işaretleme, annotasyon gibi görüntü işleme fonksiyonları bulunmaktadır.

  VetDR yazılımı ile hayvanlar için özel olarak tasarlanmış çekim programları ve pozisyonlandırma arayüzü ile artık çok daha pratiktir.Jeneratör bağlantısı gerektirmeden,tek tıkla anında yüksek çözünürlüklü görüntü elde edin.
 • holder   Ergonomik Koruyucu Kılıf

  14x17" ve 17x17" dedektörlerinizi bu tutucular sayesinde taşımak daha kolay ve daha güvenilirdir.Ayrıca röntgen sistemi bukisine uyum sağlayarak tak çıkar yapmanızı gerektirmez.Herhangi bir darbeye karşı ya da herhangi bir sıvı temasına karşı dedektörlerinizin direnci daha çok olacaktır.

  Kilit düzeneği ile dedektörleriniz sizin kontrolünüzde olsun.

  holder
  Ürün Avantajları

  -Sağlam yapı
  -Kolay taşıma kulpu
  -Pürüzsüz düzgün yüzey
  -Kullanıcı dostu tasarım
 • X-Ray Sistemleri

  X-Ray Sistemleri
 • Yere Monteli

  Yere Monteli


  Yere MonteliYere MonteliYere MonteliYere MonteliYere MonteliYere MonteliYere MonteliYere MonteliYere Monteli
 • Tavana Monteli

  Tavana Monteli


  Tavana MonteliYere MonteliYere MonteliYere MonteliYere MonteliYere Monteli
 • U Kollu  U kollu sistemler yere sabit bir statif ve üzerine monte hareketli röntgen tüpü ve detektör sisteminden meydana gelmektedir.Sistemin hareketleri motor kontrollü olup otomatiktir. Hasta ve teknisyen rahatlığı sağlayan, sistemde ayrıca yüzer-gezer özellikte hareketli bir masa mevcuttur.

  -Dar röntgen odalarında dahi çalışabilecek kompakt dizayn
  -Kolay kullanım özellikleri
  -Sağlam ve otomatik kullanım ile yüksek verimlilik
  -Yüksek teknoloji, yüksek görüntü kalitesi
  -Düşük yatırım maliyeti


  Neox Vario U kollu Dijital Röntgen sistemleri tüm kamu ve özel hastanelerin değişen koşullar ile ortaya çıkan finansal ve operasyonel beklentilerini karşılayabilir.


  Sınırlı fiziki koşullarda hiçbir tetkikten taviz vermeksizin tüm radyografik tetkikleri yapabilirken, iş akışını hızlandırdığı gibi çalışan personelin iş yükünü azaltır.


  Tüm radyoloji servislerinde, acil servislerde ve travmatoloji ünitelerinde kullanılabilir.


  Neox Vario U Kollu Radyografi Sistemi dizaynı sayesinde esnek hareketliliğe sahip olup, engelli ve hareket kısıtlılığı olan hastalarda bile hem ayakta hem yatar posizyonda çekim imkanı vermektedir.


  Basit ve hızlıdır. Neox Vario ile normal tavan yüksekliği olan odalarda tüm radylojik çekimleri yapabilirken, konvansiyonel radyografiye kıyasla iş akışı artarken çekim maliyetleri düşer.


  Radyoloji teknisyenleri için kullanımı ve öğrenmesi kolay kullanıcı ara yüze sahiptir. Vertikal ve horizontal tüm çekimler manuel olarak yapılabildiği gibi önceden programlanmış anatomik pozisyonlar (APR) sayesinde kolaylıkla gerçekleştirilebilir.


  Sistemdeki hareketli mekanizmalar çarpma riskine karşı elektronik sensörler yardımı ile kontrol altına alınmıştır.


  Hareketli seyyar hasta masası sayesinde gerekli çekim pozisyonları hastayı hareket ettirmeksizin ayarlanabilir.


  Ayarlanabilir SID (source to distance) sayesinde tüm radyoloji çekimleri yapılabilir.


  Çekim sonrası görüntü saniyeler içerisinde teknisyeninin ekranına gelir. Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde teknisyen gerekli görüntü işlemeyi yaparak işlemi tamamlar. Bu görüntüler Dicom desteği bulunan tüm arşiv, pacs, yazıcı veya iş istasyonuna gönderilebilir.


  Neox Vario ile 43x43 cm ebatındaki flat panel detektörü sayesinde çok iri hastalarda bile tüm radyoloji çekimleri rahatlıkla yapılabilir.


 • Mobil

  Mobil
 • Diktasyon Sistemleri • Dijital Mamografi

  Dijital MamografiDijital Mamografi

  SN-DR3 Dijital Mamografi

  Şık tasarımıyla,iç ortama ve araç içine uygun Amorfus Silikon malzemesinden yapılmış sağlam dedektörüyle beraber yüksek çözünürlüklü dijital mamografi cihazıdır.

  Dijital MamografiKullanıcı dostu tasarımıyla meme kontrol tetkiki kolay ve rahat bir biçimde yapılabilir.Eş merkezli rotasyon
  teknolojisi sayesinde C kollu sistem memenin etrafında otomatik olarak dönme hareketi yapabilir ve hastayı
  hareket ettirmeden çoklu açı desteğiyle görüntü alabilir.Esnek meme sıkıştırma teknolojisi ve gerçek zamanlı dijital kalınlık ve basınç göstergesi hastayı güvende ve rahat kılar.


woolrich parka oakley schweiz moncler jacken nike air huarache damen abercrombie london nike huarache damen adidas yeezy adidas suisse adidas superstar femme adidas superstar adidas superstar schweiz adidas superstar adidas boost adidas ultra boost adidas yeezy adidas superstar adidas zx flux adidas stan smith baratas adidas zx flux baratas

parajumpers sale duvetica jas moncler jas polo ralph lauren sale goedkope nike air max canada goose sale moncler jassen mbt nederland gucci riem parajumpers jassen uggs kopen parajumpers jas michael kors tassen woolrich jas woolrich jassen uggs nederland nike air max goedkoop timberland laarzen duvetica jassen canada goose jas